Historia Pani Moniki

Metamorfozy 3 (17×13 cm)

OTO NIESAMOWITA PRZEMIANA ... PANI MONIKI

Pani Monika przyszła do mnie z HASHIMOTO i lekko podwyższoną INSULINĄ w teście obciążenia glukozą.
Wiele osób słysząc od lekarza ,,Hashimoto” słyszy werdykt – ,,skazany na otyłość” – czasami to słowa w naszej głowie, ale niestety bywają to też słowa usłyszane od lekarza. Czy tak jest faktycznie?

Z mojego doświadczenia wiem, że odpowiednio dobrane leczenie, suplementacja i regularna aktywność fizyczna są kluczem do sukcesu w odchudzaniu, zwłaszcza przy problemach z tarczycą. Pani Monika jest na to świetnym dowodem!

Pani Monika jest osobą bardzo aktywną – ,,Dzień bez aktywności – dzień stracony!”. Aktywność nie tylko pomaga spalić tkankę tłuszczową, ale Pani Monice dodaje mega dawkę serotoniny, czyli dobrego humoru. 🙂 Włączyłyśmy do diety przciwzapalnie działające kwasy omega-3, witaminy z grupy B podkręcające metabolizm czy błonnik, by zapanować nad glukozą i insuliną.

Pani Monika wypracowała ➡️ 16 kg na minusie i nie poddała się mimo, że pojawiały się w jej życiu wydawałoby się obiektywne okoliczności!
Powiedz, czy nadal myślisz, że z Hashimoto nie da się chudnąć? 😊

Objawy Hashimoto:
🔸 zmęczenie i senność,
🔸 ciągłe uczucie zimna,
🔸 zaparcia,
🔸 bladość, suchość skóry
🔸 opuchlizna twarzy
🔸 łamliwe paznokcie i/lub słabe, wypadające włosy
🔸 waga przyrasta bez zauważalnej przyczyny
🔸 bóle mięśni i osłabienie
🔸 ból i sztywność stawów
🔸 depresja, spadki nastrojów
🔸 problemy z pamięcią

Pani Monika była też uczestniczką naszego 12- tygodniowego ,,Kursu Odchudzania i Zdrowego Odżywiania”, gdzie zadbałyśmy o utrzymanie motywacji w najtrudniejszym dla niej czasie.

Historia Pani Moniki

Bądź jak Pani Monika!