Historia Pana Pawła

79

OTO NIESAMOWITA PRZEMIANA ... PANA PAWŁA

Pan Paweł przyszedł do poradni, aby zmniejszyć obwód brzucha. Kilogramy nie były wyznacznikiem, choć całkiem sporo udało mu się ich zrzucić, bo aż 17, ale to efekt z brzucha był najbardziej motywujący – stracił aż 20 cm 🙂 I najważniejsze, że z powrotem mieści się w ulubione koszule czy z łatwością zakłada buty. Może bez problemu, w pełni komfortowo założyć kombinezon i podróżować na swoim motocyklu.

Do tego efektem ubocznym odchudzania okazało się obniżenie cholesterolu (spadek o 102 mg/dl) , trójglicerydów (spadek o 76 mg/dl) oraz insuliny (spadek o 14 mikro IU/ml)). Nawet jeśli zdrowie nie jest Twoim pierwszym motywatorem, to tak czy inaczej zobaczysz jego poprawę – tak działa zdrowe odżywianie!

Za ogromny sukces uważam to, że spalił aż 6 punktów z tłuszczu brzusznego! Duży udział miała tu zwiększona porcja suplementacji kwasów tłuszczowych omega-3. Jak to czasem ładnie nazywamy- nasze dietetyczne ,,płynne złoto”! 🙂

Pan Paweł wcześniej miał ogromne chęci wieczornego podjadania, teraz je regularnie i nie chodzi głodny. Docenił wartość naszej pracy tymi oto słowami (opinia Pana Michała z Google): ,,Miło, a przede wszystkim skutecznie można uzyskać pomoc w pozbyciu się nadmiaru kg i nabraniu lepszych nawyków żywieniowych.”

Niewątpliwie Panu Pawłowi należą się ogromne gratulacje!

Historia Pana Pawła

Bądź jak Pan PawEł!